کفپوش دکوراتیو

دیگر شما مجبور نیستید از چند طرح همیشگی برای کف خانه یا محل کارتان استفاده کنید.

همه ما بارها و بارها پارکت، سنگ و این نوع پوشش ها را برای کف منازل و دفاتر دیده‌ایم. اما کفپوش های اپوکسی دیگر شما را از این چهارچوب ظاهری همیشگی خلاص می کنند. می توانید از طرح هایی استفاده کنید که قبلا هیچ کجا ندیده بودید. پوشش کف را می توان با آنها بسیار تغییر داد. با مدل های سه بعدی این محصولات شما زمین را بدل به یک جلوه ای خاص می کنید. خلاقیت در این محصولات به اوج خود رسیده است و چشم هر بیننده ای را خیره می‌کند.

کفپوش سه بعدی اپوکسی بعد از تسطیح محل و اعمال پرایمر و پوشش چاپ گونه که توسط دستگاه چاپ صورت میگیرد بر روی سطح اعمال میگردد. بعد از پوشش سطح توسط چاپ، رزین های اپوکسی با شفافیت و مقاومت خش پذیری بالا بر روی سطح اعمال میگردند. کفپوش های اپوکسی سه بعدی عمدتا در محل هایی با تردد اندک بهتر است اعمال گردند. طراحی مورد نظر توسط نرم افزارهای مختلف صورت گرفته و توسط دستگاه چاپ بر روی سطوحی بنر مانند اعمال میگردد.

کفپوش سه بعدی اپوکسی با توجه به سلیقه و نظر کارفرما طراحی می شود. از جمله مزایای کفپوش سه بعدی اپوکسی ، ایجاد فضایی متفاوت بر اساس کاربری میباشد. اجرای کفپوش های اپوکسی سه بعدی بسیار حساس بوده و درصورت اجرای نادرست مشکلات فراوانی را ایجاد میکنند.